Náročný víkend v žákovské lize

12.01.2020 16:26

Žáci svůj víkend začali výletem do Děčína, kde odehrál svůj zápas jeden z týmů mladších žáků. Bohužel na Dědín nestačili a zápas prohráli 8:3. V sobotu se pak hrála další utkání a to v Chomutově a neděli jsme strávili v Ústí nad Labem....

V sobotu se v Chomutově odehrála dvě utkání a to ve vysokém tempu. Mladší žáci zde přehráli domácí Piráty 5:8. Velmi dobrý hokej hráli i starší žáci. Bohužel to nestačilo a svůj zápas  prohráli těsně 3:4. V tomto zápase zaznamenal hráč č.9 David Stanko hattrick.

V neděli pokračovali mladší žáci ve svých výkonech a v Ústí dotáhli vítězné skóre opět do stavu 5:8 pro Louny. Starší žáci ve svém zápase šli do vedení, ale opět se nepovedlo náskok udržet a zápas prohráli 4:2.

HC Slovan Louny Cukrovarská zahrada 480
Louny