5. hokejová třída

Proč zvolit hokejovou třídu?

1) Důraz na všestranou pohybovou aktivitu dětí a to od 1. třídy. Jak? Hodina tělocviku navíc obsahující základy gymnastiky, atletiky a míčových her (basketbal, fotbal, volejbal)

2) Výrazná úspora času pro rodiče. Kde? klub disponuje profesionálním trenérem a tak mohou děti trénovat v rámci školy či družny. Domů tak přijdou ve stejný čas jako ostatní školáci, ale mají už za sebou pohybovou aktivitu, trénink. Mají tak více "svého" času na hraní či další koníčky.

3) Možnost přizpůsobit školní zátěž sportovnímu programu a naopak. Např. mají-li děti o víkendu turnaj, nebudou zatíženi ještě úkoly.

4) Vliv na studijní výsledky vzájemnou spoluprací školy a trenérů. Trenéři pravidelně kontrolují studijní výsledky svých svěřenců a v případě horších výsledků mohou zasáhnout, např. tím, že dítě nenominují do zápasu.

5) Snadnější přechod do školního prostředí (děti se znají z hokeje).

V případě jakýcholiv dotazů se můžete obrátit na hlavního trenéra mládeže.

Ing. Jan Trefný

hclouny@seznam.cz